• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))

Торги не відбулися

44 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 222.50 UAH
Номер: 3849581cdcc048148237a0119e9a019f
Внутрішній номер закупівлі: 21146847
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-28-003717-a   
Замовник: ЦЕНТРАЛЬНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.КИЇВ)
Контактна особа: Олена Купчишина +380382794430 o.kupchyshyna@kmm.km.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15980000-1 Безалкогольні напоїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 44 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.03.2024 11:40 - 02.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 28.03.2024 11:40 - 05.04.2024 02:00
Період кваліфікації: 05.04.2024 02:01 - 08.04.2024 16:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴44 500.00 ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))