-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні
Тендер Prozorro UA-2024-03-26-009984-a
Торги не відбулися
58 407.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 292.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 292.04 UAH
Номер:
eaa40e3c8f9b4266bb0f2923009a3c6d
Внутрішній номер закупівлі:
21128027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-26-009984-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пінчук Світлана Анатоліївна 380442777915 pinchuk@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
58 407.12 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2024 15:40 - 31.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2024 15:40 - 03.04.2024 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 407.12 Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні