• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24316000-2 Дистильована вода)

Торги не відбулися

37 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 185.00 UAH
Номер: 2c6c72f49410474486db49c616f21c77
Внутрішній номер закупівлі: 21107507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-25-001932-a   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
Контактна особа: Андрій Садовников +380673816517 sadovnikov@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 37 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.03.2024 10:24 - 30.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 25.03.2024 10:24 - 02.04.2024 16:00
Аукціон: 03.04.2024 12:45 - 03.04.2024 13:08
Період кваліфікації: 03.04.2024 13:08 - 03.04.2024 14:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴37 000.00 ДК 021:2015 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24316000-2 Дистильована вода)