• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

44810000-1 - Фарби

Завершена

93 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 465.00 UAH
Номер: a9643b771c2a48a08ed8f5d25ffb6831
Внутрішній номер закупівлі: 21103497
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-22-010642-a   
Замовник: Військова частина А0451
Контактна особа: Демчук Руслан Васильович +380504382343 ruslan_demchuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 93 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.03.2024 16:23 - 27.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 22.03.2024 16:23 - 30.03.2024 00:00
Аукціон: 01.04.2024 14:08 - 01.04.2024 14:55
Період кваліфікації: 01.04.2024 14:55 - 02.04.2024 10:12
Період завантаження договору: 08.04.2024 00:00 - 18.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴93 000.00 44810000-1 - Фарби