-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка поліетиленова стабілізована
Тендер Prozorro UA-2024-03-21-004461-a
Завершена
306 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 060.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 060.00 UAH
Номер:
b6b8e4acc4d84a0db439a83d694effa4
Внутрішній номер закупівлі:
21083682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-21-004461-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
306 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.03.2024 11:34 - 26.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2024 11:34 - 29.03.2024 10:00
Аукціон:
01.04.2024 12:09 - 01.04.2024 12:38
Період кваліфікації:
01.04.2024 12:38 - 09.04.2024 14:06
Період завантаження договору:
15.04.2024 00:00 - 25.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴306 000.00 Плівка поліетиленова стабілізована