-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Кислота лимонна харчова, спирт етиловий ректифікований
Тендер Prozorro UA-2024-03-19-001773-a
Завершена
1 294 080.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 483.20 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 483.20 UAH
Номер:
383e8d6f82fe42b6a77efe16ff009755
Внутрішній номер закупівлі:
21053573
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-19-001773-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 294 080.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.03.2024 09:57 - 24.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2024 09:57 - 27.03.2024 10:00
Аукціон:
28.03.2024 15:39 - 28.03.2024 16:08
Період кваліфікації:
28.03.2024 16:08 - 03.04.2024 10:33
Період завантаження договору:
09.04.2024 00:00 - 19.04.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 145 760.00 ЛОТ 1 - Кислота лимонна харчова
- Лот №2 ₴148 320.00 ЛОТ 2 - Спирт етиловий ректифікований