-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання каналізаційних люків та зливоприймачів (Код ДК 021:2015 - 44420000–0 Будівельні товари)
Тендер Prozorro UA-2024-03-14-009809-a
Торги не відбулися
260 378.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 305.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 305.00 UAH
Номер:
7545091222644d6180f02ad413d0a459
Внутрішній номер закупівлі:
21021513
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-14-009809-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346696
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Андрея Шептицького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павлюк Лілія 380989695078 pavliuk_l@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 378.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.03.2024 15:33 - 19.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2024 15:33 - 22.03.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴260 378.40 Придбання каналізаційних люків та зливоприймачів (Код ДК 021:2015 - 44420000–0 Будівельні товари)