-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Тендер Prozorro UA-2024-03-14-007056-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
11c3f08f99124d9b9ed0050bd67e483f
Внутрішній номер закупівлі:
21019017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-14-007056-a
Замовник:
Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37829297
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Матвійчука Юліана 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербак Альона Олександрівна +380532510249 pl-buh@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.03.2024 13:51 - 19.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2024 13:51 - 22.03.2024 13:56
Період кваліфікації:
22.03.2024 14:01 - 25.03.2024 10:32
Період завантаження договору:
31.03.2024 00:00 - 10.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів