-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-03-13-005076-a
Завершена
1 092 564.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 462.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 462.82 UAH
Номер:
62f0aeb037ee4e9eaa50df124df4b865
Внутрішній номер закупівлі:
21003762
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-13-005076-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 092 564.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2024 12:10 - 20.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2024 12:10 - 23.03.2024 12:15
Аукціон:
25.03.2024 15:15 - 25.03.2024 15:44
Період кваліфікації:
25.03.2024 15:44 - 28.03.2024 11:02
Період завантаження договору:
03.04.2024 00:00 - 13.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 092 564.00 Природний газ