-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт приміщень (заміна віконних блоків) адміністративної будівлі за адресою: майдан Незалежності, 2 в м.Вараш, Вараського району, Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2024-03-13-003299-a
Завершена
499 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 498.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 498.50 UAH
Номер:
9f7545e356a04835b3461063ba98dd44
Внутрішній номер закупівлі:
21002020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-13-003299-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Колбун Оксана Василівна +380685452381 kolbun@varashmtg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
499 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2024 11:00 - 18.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2024 11:00 - 21.03.2024 11:05
Аукціон:
22.03.2024 15:01 - 22.03.2024 15:36
Період кваліфікації:
22.03.2024 15:36 - 17.04.2024 16:21
Період завантаження договору:
23.04.2024 00:00 - 03.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴499 700.00 Поточний ремонт приміщень (заміна віконних блоків) адміністративної будівлі за адресою: майдан Незалежності, 2 в м.Вараш, Вараського району, Рівненської області