• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Шкільні автобуси

Торги відмінено

14 400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 72 000.00 UAH
Номер: a0a5df73fad0449caa40aa40e8671785
Внутрішній номер закупівлі: 2099401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-27-000926-b   
Замовник: Група централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області
Контактна особа: Васильєва Людмила Олександрівна 380959473222 vacilek47@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 14 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 72 000.00 UAH
Період уточнення: 27.04.2018 14:49 - 18.05.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 27.04.2018 14:49 - 28.05.2018 00:00
Період прекваліфікації: 28.05.2018 00:03 - 10.06.2018 00:00
Аукціон: 11.06.2018 12:05 - 11.06.2018 12:26
Період кваліфікації: з 11.06.2018 12:26

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні автобуси
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 8 штуки
Період постачання 01.07.2018 - 20.08.2018
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Морська, 13 На карті

Інформація про скасування

Номер: 93c43befb0c5434aa039c3057ebcbab4
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Відсутність фінансування
Дата опублікування: 19.06.2018 18:10
Статус:
Виконано
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БАС МОТОР
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
04.06.2018 12:04
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи 11
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
Початкова пропозиція 14 400 000.00 UAH з ПДВ /
14 328 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
04.06.2018 12:13
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 20
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
Початкова пропозиція 14 400 000.00 UAH з ПДВ /
14 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
04.06.2018 12:06
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 31
Скарги 0