-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів
Тендер Prozorro UA-2018-04-27-001275-b
Завершена
3 057 812.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 650.63 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 650.63 UAH
Номер:
a3cbc122db12474faa617c48d7671a6e
Внутрішній номер закупівлі:
2098819
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-27-001275-b
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одесская обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шаповал Олександр Анатолійович +38 048 727 36 65 tender@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 057 812.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.04.2018 16:19 - 04.05.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2018 16:19 - 14.05.2018 10:00
Аукціон:
15.05.2018 13:54 - 15.05.2018 15:38
Період кваліфікації:
15.05.2018 15:38 - 01.06.2018 13:21
Період завантаження договору:
15.05.2018 15:38 - 04.06.2018 15:38
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 554 437.50 ЛОТ № 1 Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по Одеському та Вінницькому регіонам регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»
- Лот №2 ₴594 937.50 ЛОТ № 2 Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по Миколаївському та Херсонському регіонам регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»
- Лот №3 ₴578 312.50 ЛОТ № 3 Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по Кропивницькому та Дніпровському регіонам регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»
- Лот №4 ₴330 125.00 ЛОТ № 4 Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по Черкаському регіону регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»