• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання

Завершена

210 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
Номер: fbad95b5a85f45f98f6168a978dfe6a2
Внутрішній номер закупівлі: 20987877
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-12-003156-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Коноваленко Олександр Володимирович 380683433393 novoarhcrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 210 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.03.2024 10:51 - 18.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2024 10:51 - 21.03.2024 00:00
Період кваліфікації: 21.03.2024 00:02 - 26.03.2024 11:45
Період завантаження договору: 01.04.2024 00:00 - 11.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴210 000.00 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання