-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 90520000-9 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління небезпечними відходами на комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів)
Тендер Prozorro UA-2024-03-08-006632-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
f2554b88b31e4630980f14803d8504cc
Внутрішній номер закупівлі:
20970641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-08-006632-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Жовківська лікарня" Жовківської міської ради Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996409
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, Жовква, вулиця Львівська, будинок 78
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пущинський Володимир 380972482001 vpushchynskyi72@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.03.2024 15:58 - 13.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.03.2024 15:58 - 16.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
16.03.2024 00:00 - 21.03.2024 17:39
Період завантаження договору:
27.03.2024 00:00 - 06.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 код ДК 021:2015: 90520000-9 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління небезпечними відходами на комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів)