-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Підрізання дерев і живих огорож (Зрізка аварійних та сухостійних дерев, корчування пнів, санітарна обрізка дерев)
Тендер Prozorro UA-2018-05-14-002134-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5d7d101e80b8492c8054f7b2ff4b7f6c
Внутрішній номер закупівлі:
2095273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-14-002134-a
Замовник:
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40209395
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Центральна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Дмитренко +380963040042 specprozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником торгів було оголошено процедуру відкритих торгів № UA-2018-04-06-000180-a на веб – порталі Prozorro щодо закупівлі послуги Підрізання дерев і живих огорож (Зрізка аварійних та сухостійних дерев, корчування пнів, санітарна обрізка дерев) на 2018 рік». Однак, зазначена процедура не відбулася відповідно до ст. 28 Закону через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Тож, тендерним комітетом було прийнято рішення повторно оголосити закупівлю послуги Підрізання дерев і живих огорож (Зрізка аварійних та сухостійних дерев, корчування пнів, санітарна обрізка дерев)на 2018 рік» №UA-2018-04-25-000364-a, що оприлюднена на веб - порталі. Однак, зазначена процедура також не відбулася відповідно до ст. 28 Закону через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. У зв’язку із вищевказаним, тендерним комітетом було прийнято рішення провести переговорну процедуру відповідно до п.4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації». У зв’язку з необхідністю при виникненні стихії, аварійної та надзвичайної ситуації, Учасник-переможець повинен забезпечити цілодобову ліквідацію аварійних дерев, та для корчування пнів, санітарної обрізки дерев, тендерним комітетом прийнято рішення провести переговорну процедуру закупівлі послуг.
Відповідно до наведеного закупівлю даного/ї товару (послуги) може бути запропоновано лише певному постачальнику, що у свою чергу означає відсутність конкуренції на відповідному ринку.
На підставі викладеного, оскільки Послуги Підрізання дерев і живих огорож (Зрізка аварійних та сухостійних дерев, корчування пнів, санітарна обрізка дерев) запропоновано декілька разів Комунальним підприємством «Апостоловеводоканал», Виконавчим комітетом Апостолівської міської ради прийнято рішення запросити до участі в проведенні переговорів Комунальне підприємство «Апостоловеводоканал» для процедурі закупівлі послуги підрізання дерев і живих огорож (Зрізка аварійних та сухостійних дерев, корчування пнів, санітарна обрізка дерев) на 2018 рік».
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрізання дерев і живих огорож (Зрізка аварійних та сухостійних дерев, корчування пнів, санітарна обрізка дерев)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.06.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АПОСТОЛОВЕВОДОКАНАЛ"
Оскарження: 14.05.2018 16:49 - 17.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24246778
-
Контактна особа:
Яблоновський Владислав Юрійович 0565691646
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КРИВОРІЗЬКА будинок 11А
Оскарження: 14.05.2018 16:49 - 17.06.2018 00:00
Ціна пропозиції
344 855.87 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.06.2018 13:40
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
f80d1cfd0ed94cadb97233dd1908a489
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-14-002134-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АПОСТОЛОВЕВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24246778
-
Контактна особа:
Яблоновський Владислав Юрійович 0565691646
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КРИВОРІЗЬКА будинок 11А
Номер договору:
ВАМР-253
Сума договору:
344 855.87 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
19.06.2018 10:36
Статус:
Підписаний