• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації та забезпечення проведення заходів

Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації

Торги не відбулися

2 632 383.51 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 200.00 UAH
Номер: 1a7a6ee14b854b7b898800912839c332
Внутрішній номер закупівлі: 20936129
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-05-014229-a   
Замовник: Фонд розвитку інновацій
Контактна особа: Швець Олена Анатоліївна +380662503899 shvets@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 632 383.51 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.03.2024 18:59 - 10.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.03.2024 18:59 - 13.03.2024 20:00
Період кваліфікації: 13.03.2024 20:00 - 14.03.2024 18:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 632 383.51 Послуги з організації та забезпечення проведення заходів