• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Топографічне обладнання (тахеометр електронний, GPS-модифікований)

Завершена

1 987 308.00 UAH з ПДВ
Номер: bcc60d7167e142a3a983d7314f24b76f
Внутрішній номер закупівлі: 2091206
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-04-001506-b   
Замовник: ДП "Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою"
Контактна особа: Безкровна Маріанна Михайлівна +380444249077 tenderzemlya2018@gmail.com http://zem.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристроїАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Враховуючи потребу здійснити закупівлю товару з метою забезпечення проведення до 31 серпня 2018 року загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 105 “Про проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі: замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (пункт 4 частини другої статті 35 Закону України “Про публічні закупівлі”), застосувати як виняток переговорну процедуру закупівлі з Товариством з обмеженою відповідальністю “ТНТ ТПІ”. Оскільки для участі у процедурі закупівлі “Топографічне обладнання (тахеометр електронний, GPS-модифікований)”, код ДК 021-2015: 38290000-4 “Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої”, очікуваною вартістю предмета закупівлі 2 266 576,00 грн. (Два мільйони двісті шістдесят шість тисяч п’ятсот сімдесят шість гривень 00 коп.) з ПДВ, було оголошено на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (www.prozzorro.gov.ua ) згідно з статтею 10 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIІІ (зі змінами і доповненнями) двічі: 25.04.2018 (номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель: ID: UA-2018-04-25-002296-a) та 14.05.2018 (номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель: ID: UA-2018-05-14-002193-a) було зареєстровано лише один учасник – Товариство з обмеженою відповідальністю “ТНТ ТПІ”, тому було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі з Товариством з обмеженою відповідальністю “ТНТ ТПІ”. Підставою застосування переговорної процедури закупівлі на закупівлю “Топографічне обладнання (тахеометр електронний, GPS-модифікований)”, код ДК 021-2015: 38290000-4 “Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої” є пункт 4 частини другої статті 35 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIІІ (зі змінами і доповненнями): замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників): оголошення про проведення процедур закупівель (номери процедур закупівель в електронній системі закупівель): ID: UA-2018-04-25-002296-a та ID: UA-2018-05-14-002193-a, розміщених на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (www.prozzorro.gov.ua ) згідно з вимогами Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIІІ (зі змінами і доповненнями).
Очікувана вартість: 1 987 308.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тахеометр електронний
Код ДК 021:2015: 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої
Кількість 2 штуки
Період постачання до 20.07.2018
Місце постачання 03115, Україна, м. Київ, Київ, вул.Серпова, 3 На карті
GPS-модифікований
Код ДК 021:2015: 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої
Кількість 4 штуки
Період постачання до 20.07.2018
Місце постачання 03115, Україна, м. Київ, Київ, вул.Серпова, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТНТ ТПІ"

Оскарження: 04.06.2018 20:56 - 15.06.2018 00:00
Ціна пропозиції 1 987 308.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2018 20:58
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: fdbb0d2867ea4a05bd0530d522f0f98c
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-04-001506-b-c1
Постачальник: ТОВ "ТНТ ТПІ"
Номер договору: 15
Сума договору: 1 987 308.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.06.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 18.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s