-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та ремонт копіювально-розмножувальної техніки, принтерів, заправка картриджів (код ДК 021:2015-50310000-1 «Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки»)
Тендер Prozorro UA-2024-02-29-010194-a
Завершена
125 299.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 252.99 UAH
мін. крок: 1% або 1 252.99 UAH
Номер:
a2ced1b1656547bb8d8c7a05ce6d3344
Внутрішній номер закупівлі:
20895721
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-29-010194-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094124
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Реміснича, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сердюк Наталія Дмитрівна +380462652967 ch.infrastr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
125 299.35 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.02.2024 18:02 - 05.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.02.2024 18:02 - 08.03.2024 10:00
Період кваліфікації:
08.03.2024 10:01 - 12.03.2024 17:44
Період завантаження договору:
18.03.2024 00:00 - 28.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 299.35 Технічне обслуговування та ремонт копіювально-розмножувальної техніки, принтерів, заправка картриджів