-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мультимедійний комплекс
Тендер Prozorro UA-2018-06-01-000313-b
Торги не відбулися
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 480.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 480.00 UAH
Номер:
a3cb28972e5c484fa44203ff72f9946c
Внутрішній номер закупівлі:
2089011
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-01-000313-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147782
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, вул. Полтавська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Худолій Максим Олександрович +380545251067 02147782@mail.gov.ua http://ldosvita.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
480.00 UAH
Період уточнення:
01.06.2018 13:11 - 07.06.2018 13:16
Період прийому пропозицій:
01.06.2018 13:11 - 17.06.2018 13:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійний комплекс
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 30.07.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Лапа Ірина Ієрофіївна +380683826358 kreosynerzhy@gmail.com
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, Конотоп, Успенсько-Троїцька 37а
Початкова пропозиція
474 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
474 996.00 UAH з ПДВ
Документи
27
Скарги
0