-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплекти мультимедійного обладнання, мультимедійний проектор з короткофокусним об'єктивом
Тендер Prozorro UA-2018-06-01-001759-a
Торги не відбулися
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
Номер:
d9687e2cf6374ed9abcd1aa34020f7a2
Внутрішній номер закупівлі:
2088994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-01-001759-a
Замовник:
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146110
-
Адреса:
64300, Україна, Харківська область, місто Ізюм, площа Джона Ленона, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Данильченко +380994229559 21168@izyumrda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 750.00 UAH
Період уточнення:
01.06.2018 13:35 - 07.06.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2018 13:35 - 17.06.2018 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекти мультимедійного обладнання, мультимедійний проектор з которкофокусним об'єктивом
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 01.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Лапа Ірина Ієрофіївна +380683826358 kreosynerzhy@gmail.com
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, Конотоп, Успенсько-Троїцька 37а
Початкова пропозиція
713 370.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
713 370.00 UAH з ПДВ
Документи
2
Скарги
0