-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2024-02-29-003675-a
Завершена
69 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 345.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 345.00 UAH
Номер:
c8185cce4ab846489b23fef601bad636
Внутрішній номер закупівлі:
20888541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-29-003675-a
Замовник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Наталія Петрівна +380459120222 sukachi-pnbi-vp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
69 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.02.2024 11:45 - 05.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.02.2024 11:45 - 08.03.2024 11:50
Період кваліфікації:
08.03.2024 11:51 - 11.03.2024 09:26
Період завантаження договору:
17.03.2024 00:00 - 27.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴69 000.00 Фармацевтична продукція