-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування теплового обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-02-28-008218-a
за кодом ДК 021:2015 - 50720000-8 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення»
Завершена
120 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
a490083dffb44ce5b028dcf5021d6bb8
Внутрішній номер закупівлі:
20881612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-28-008218-a
Замовник:
Чорноморська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728418
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ (Іллічівськ), ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Швець Олександр Вікторович 380486875126 O.Shvets@ilk.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.02.2024 15:02 - 04.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2024 15:02 - 07.03.2024 10:00
Аукціон:
08.03.2024 11:32 - 08.03.2024 11:55
Період кваліфікації:
08.03.2024 11:55 - 21.03.2024 11:10
Період завантаження договору:
27.03.2024 00:00 - 06.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Послуги з технічного обслуговування теплового обладнання