-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичні вимикачі, контактори
Тендер Prozorro UA-2024-02-28-004898-a
Завершена
2 366 895.59
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 668.96 UAH
мін. крок: 1% або 23 668.96 UAH
Номер:
b849e6bb999642a0869d8c5722905a79
Внутрішній номер закупівлі:
20878126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-28-004898-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04805918
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ РІЗДВЯНА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана Двойнос +380676307955 s.dvoinos@czo.kh.city
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 366 895.59 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2024 11:58 - 08.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2024 11:58 - 11.03.2024 09:00
Період кваліфікації:
11.03.2024 09:03 - 18.03.2024 19:04
Період завантаження договору:
24.03.2024 00:00 - 03.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 366 895.59 Автоматичні вимикачі, контактори