• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Телескопічний навантажувач

Завершена

2 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 14 000.00 UAH
Номер: e5d20f18115346508d181e89a3b7b9fc
Внутрішній номер закупівлі: 20869579
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-27-008917-a   
Замовник: КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради
Контактна особа: Дудник Світлана Вікторівна +380987261935 dzkomynservis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 43250000-0 Фронтальні ковшові навантажувачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.02.2024 15:15 - 03.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2024 15:15 - 06.03.2024 00:00
Період кваліфікації: 06.03.2024 00:02 - 08.03.2024 13:56
Період завантаження договору: 14.03.2024 00:00 - 24.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 500 000.00 Телескопічний навантажувач