-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізійний приціл AGM Rattler TS50-640 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2024-02-27-006462-a
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
Номер:
607c8ae0f5cc49a7b1970521d2f00046
Внутрішній номер закупівлі:
20867146
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-27-006462-a
Замовник:
Виконавчий комітет Роменської міської ради Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057988
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, м.Ромни, бульвар Шевченка,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Кривобок +380996438400 tender-romny@romny-vk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2024 13:42 - 03.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2024 13:42 - 06.03.2024 09:00
Період кваліфікації:
06.03.2024 09:02 - 06.03.2024 13:40
Період завантаження договору:
12.03.2024 00:00 - 22.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴480 000.00 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізійний приціл AGM Rattler TS50-640 або еквівалент)