-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливна деревина ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина)
Тендер Prozorro UA-2024-02-26-000872-a
Завершена
1 380 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 805.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 805.00 UAH
Номер:
9c3f766aba684fb495da9f6d6eead49f
Внутрішній номер закупівлі:
20848484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-26-000872-a
Замовник:
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833325
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Героїв України, 7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Кирдан +380465921464 katyshagorienko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 380 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2024 09:36 - 02.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2024 09:36 - 05.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
05.03.2024 00:00 - 11.03.2024 09:17
Період завантаження договору:
17.03.2024 00:00 - 27.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 380 500.00 Паливна деревина