-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 14430000-4: Випарена сіль і чистий хлорид натрію - (Сіль таблетована)
Тендер Prozorro UA-2024-02-23-010141-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер:
92fb989f756c4fc5b0ad4b48b86fb332
Внутрішній номер закупівлі:
20843920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-23-010141-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Дручек +380332252589 yodruchek@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2024 15:28 - 28.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2024 15:28 - 02.03.2024 00:00
Аукціон:
04.03.2024 11:11 - 04.03.2024 11:46
Період кваліфікації:
04.03.2024 11:46 - 06.03.2024 08:33
Період завантаження договору:
12.03.2024 00:00 - 22.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 000.00 код ДК 021:2015 - 14430000-4: Випарена сіль і чистий хлорид натрію - (Сіль таблетована)