-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пластмасові вироби (посуд пластиковий лабораторний)
Тендер Prozorro UA-2024-02-23-003362-a
Завершена
113 442.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 680.65 UAH
мін. крок: 0.6% або 680.65 UAH
Номер:
d21fdd4072934a3cbbfa085c726b2530
Внутрішній номер закупівлі:
20837277
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-23-003362-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994942
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 2/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Миколаївна Перепьолкіна +380522553334 kol_tender@ukr.net http://hospital.edukit.kr.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
113 442.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2024 10:57 - 28.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2024 10:57 - 02.03.2024 18:00
Період кваліфікації:
02.03.2024 18:03 - 04.03.2024 15:51
Період завантаження договору:
10.03.2024 00:00 - 20.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴113 442.00 Пластмасові вироби (посуд пластиковий лабораторний)