-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2024-02-23-000517-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер:
dd239aa8c1954850b6e29b0fc48e2caa
Внутрішній номер закупівлі:
20834404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-23-000517-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993428
-
Адреса:
78100, Україна, Івано-Франківська область, місто Городенка, вул. Шептицького 24 - е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сидорак Альона Миколаївна +380343021092 crl-horodenka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2024 08:59 - 28.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2024 08:59 - 02.03.2024 09:04
Період кваліфікації:
02.03.2024 09:05 - 05.03.2024 08:31
Період завантаження договору:
11.03.2024 00:00 - 21.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 Код ДК 021:2015: 90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами