-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Кислота лимонна харчова, Спирт етиловий ректифікований
Тендер Prozorro UA-2024-02-22-001555-a
Торги не відбулися
1 322 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 771.20 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 771.20 UAH
Номер:
f2dffca7a9ad4817ac2418527933350d
Внутрішній номер закупівлі:
20821147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-22-001555-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 322 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2024 09:52 - 27.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2024 09:52 - 01.03.2024 10:00
Аукціон:
04.03.2024 11:45 - 04.03.2024 12:52
Період кваліфікації:
04.03.2024 12:52 - 08.03.2024 09:42
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 145 760.00 ЛОТ 1 - Кислота лимонна харчова
- Лот №2 ₴177 120.00 ЛОТ 2 - Спирт етиловий ректифікований