• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Нафта і дистиляти, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр

Торги не відбулися

254 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 540.00 UAH
Номер: d04421fee43f4320b66a4315815be070
Внутрішній номер закупівлі: 20818364
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-21-013223-a   
Замовник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
Контактна особа: Підлиська Мар’яна Йосифівна +380978854659 cervonevpu1997@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 254 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.02.2024 17:13 - 26.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 21.02.2024 17:13 - 29.02.2024 18:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴254 000.00 Нафта і дистиляти, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр