-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щепоріз DP 660 Т або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2024-02-21-009685-a
Торги не відбулися
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер:
56bb61e732e34356a90eade6f130a712
Внутрішній номер закупівлі:
20814953
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-21-009685-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білань Сергій Вікторович 380444533314 uzn28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.02.2024 15:34 - 26.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2024 15:34 - 29.02.2024 11:00
Період кваліфікації:
29.02.2024 11:01 - 01.03.2024 16:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴320 000.00 Щепоріз DP 660 Т або еквівалент