• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Паливо-мастильні матеріали

бензин марки А-92, дизельне паливо

Завершена

50 998.80 UAH з ПДВ
Номер: 07c485640a3e4b45af541a54f178511a
Внутрішній номер закупівлі: 2080616
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-01-001726-a   
Замовник: Відділ освіти Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області
Контактна особа: Михальчук Віталій Леонтійович 380958199156 newsan_osvita@ukr.net http://vo-newsan.ucoz.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: Двічі не відбулись відкриті торги.
Очікувана вартість: 50 998.80 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1070 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 39300, Україна, Полтавська область, Новосанжарський район, на АЗС учасника переможця На карті
дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 800 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 39300, Україна, Полтавська область, Новосанжарський район, на АЗС учасника переможця На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Спектр"

Оскарження: 01.06.2018 13:37 - 12.06.2018 00:00
Ціна пропозиції 50 998.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.06.2018 15:00
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 35d631821701477dbcced38f876bd82d
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-01-001726-a-b1
Постачальник: ТОВ "Спектр"
Номер договору: 183
Сума договору: 50 998.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 14.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s