-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
«Послуги автовишки код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» (2 лоти).
Тендер Prozorro UA-2024-02-20-013207-a
Торги не відбулися
179 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 288.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 288.00 UAH
Номер:
bea1e279144649a5b907f0a96a6a7d45
Внутрішній номер закупівлі:
20803963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-20-013207-a
Замовник:
Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31804345
-
Адреса:
79041, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ОКРУЖНА, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бачинська Наталія 380672563101 nataliakorabel1998@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
179 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2024 17:30 - 25.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2024 17:30 - 28.02.2024 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴57 600.00 Лот 1 - «Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 28 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території парків Франківського району : парк "Піскові озера", парк "Боднарівка", парк "Горіховий Гай", парк "ім. Архангела Михаїла".
- Лот №2 ₴121 600.00 Лот 2 - «Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території вулиць Франківського району