-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Масло вершкове
Тендер Prozorro UA-2024-02-20-003826-a
Завершена
351 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 757.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 757.00 UAH
Номер:
d36ec3be609c4002b942c085194a59a5
Внутрішній номер закупівлі:
20794523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-20-003826-a
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Дніпропетровській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08805223
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Полігонна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Кравченко +380504829320 kravchenko.tmomvsdp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
351 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2024 11:11 - 25.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2024 11:11 - 28.02.2024 10:00
Період кваліфікації:
28.02.2024 10:02 - 28.02.2024 14:24
Період завантаження договору:
05.03.2024 00:00 - 15.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴351 400.00 Масло вершкове