-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори)
Тендер Prozorro UA-2024-02-19-013951-a
Завершена
2 580 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 450.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 450.50 UAH
Номер:
c12019e18a774d508d9920fc9c572e3e
Внутрішній номер закупівлі:
20790292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-19-013951-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
25283364
-
Адреса:
02097, Україна, м. Київ, вул. Будищанська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цимбала Тетяна Іванівна 380445337251 tc2603@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 580 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2024 20:09 - 24.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2024 20:09 - 27.02.2024 10:00
Період кваліфікації:
27.02.2024 10:01 - 29.02.2024 19:49
Період завантаження договору:
06.03.2024 00:00 - 16.03.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 090 000.00 ДК 021:2015:15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори щоквартальні)
- Лот №2 ₴490 100.00 ДК 021:2015:15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори святкові)