-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь природній
Тендер Prozorro UA-2024-02-19-009248-a
Завершена
2 367 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 835.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 835.00 UAH
Номер:
ad4aa76dc4a74e3b832c7bae4423f4c3
Внутрішній номер закупівлі:
20785618
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-19-009248-a
Замовник:
Турківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056026
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, місто Турка, м.Турка пл.Ринок 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шубін Іванна Олександрівна +380992110471 shubina_ivanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 367 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2024 14:59 - 01.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2024 14:59 - 04.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
04.03.2024 00:02 - 19.03.2024 14:13
Період завантаження договору:
25.03.2024 00:00 - 04.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 367 000.00 Щебінь природній