-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Аналізатор гематологічний IVD (in vitro), автоматичний. Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний.
Тендер Prozorro UA-2024-02-16-011518-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
Номер:
c33fd0b25e884a0ca88c403275fcab39
Внутрішній номер закупівлі:
20774672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-16-011518-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42275983
-
Адреса:
41854, Україна, Сумська область, смт. Миколаївка, вул. Поповича, буд. 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Заворотна +380997784733 knpmukolaivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2024 18:36 - 23.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2024 18:36 - 26.02.2024 19:26
Період кваліфікації:
26.02.2024 19:26 - 27.02.2024 09:56
Період завантаження договору:
04.03.2024 00:00 - 14.03.2024 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴300 000.00 «Детектори та аналізатори» код НК 024:2023: 35476 – Аналізатор гематологічний IVD (in vitro), автоматичний.
- Лот №2 ₴100 000.00 «Детектори та аналізатори» код НК 024:2023: 57860 - Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний)