-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
пломби, стрічка захисна, дріт пломбувальний та інше
Тендер Prozorro UA-2024-02-15-009061-a
Завершена
911 879.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 51.12 UAH
мін. крок: 0% або 51.12 UAH
Номер:
562a820d8ee44c7ea302ce6657c295ba
Внутрішній номер закупівлі:
20758682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-15-009061-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
911 879.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.02.2024 15:07 - 20.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2024 15:07 - 23.02.2024 10:00
Період кваліфікації:
23.02.2024 10:00 - 29.02.2024 12:30
Період завантаження договору:
06.03.2024 00:00 - 16.03.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴885 563.00 Лот 1. Пломби та ін.
- Лот №2 ₴21 204.00 Лот 2. Стрічка захисна та ін
- Лот №3 ₴5 112.00 Лот 3. Дріт пломбувальний