• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сирні продукти для Славутицького ліцею «БезМеж» (сир твердий жирністю не менше 50%, сир свіжий кисломолочний жирністю не менше 5% та сир м’який типу «Фета»).

Завершена

287 180.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 435.90 UAH
Номер: 9af19fe1be8f4599a606cbad10787c54
Внутрішній номер закупівлі: 20752347
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-15-002603-a   
Замовник: Славутицький ліцей "БезМеж" Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Контактна особа: Катерина Ганжело +380676213038 lyceumbezmeg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 287 180.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.02.2024 10:40 - 20.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 15.02.2024 10:40 - 23.02.2024 00:00
Період кваліфікації: 23.02.2024 00:00 - 23.02.2024 09:32
Період завантаження договору: 29.02.2024 00:00 - 10.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴287 180.00 Сирні продукти для Славутицького ліцею «БезМеж» (сир твердий жирністю не менше 50%, сир свіжий кисломолочний жирністю не менше 5% та сир м’який типу «Фета»)