• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з дефектування автогрейдера марки ДЗ-143.1

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю не встановлюється

Торги не відбулися

15 850.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 158.50 UAH
Номер: 90016d5d861947afb179e3e4f8f84c7f
Внутрішній номер закупівлі: 20733992
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-13-011692-a   
Замовник: Військова частина 2144
Контактна особа: Романюк Лілія Володимирівна 380322390194 LRomaniuk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 15 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.02.2024 16:02 - 18.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2024 16:02 - 21.02.2024 08:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 850.00 Послуги з дефектування автогрейдера марки ДЗ-143.1