• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Меблі різні ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні (39150000-8: Меблі та приспособи різні )

Завершена

1 205 250.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 026.25 UAH
Номер: 7d666a13dac942cf8a3d086c6517eb4d
Внутрішній номер закупівлі: 20724599
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-13-002331-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Контактна особа: Марія Деренівська +380222385890 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 205 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.02.2024 10:26 - 19.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2024 10:26 - 22.02.2024 00:00
Період кваліфікації: 22.02.2024 00:02 - 28.02.2024 14:52
Період завантаження договору: 05.03.2024 00:00 - 15.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 205 250.00 Меблі різні ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні (39150000-8: Меблі та приспособи різні )