-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Безпілотні літальні апарати типу FPV
Тендер Prozorro UA-2024-02-12-013757-a
Закупівля здійснюється згідно програми проведення призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на території Борщівської міської об'єднаної територіальної громади на 2024
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
Номер:
b8633db8ccfb43799a4cfeca39129831
Внутрішній номер закупівлі:
20720880
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-12-013757-a
Замовник:
Борщівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058485
-
Адреса:
48702, Україна, Тернопільська область, Борщів, вул. Грушевського, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наконечна Наталя Анатоліївна 380971509092 nak.natalia@ukr.net http://borschivrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.02.2024 17:31 - 17.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.02.2024 17:31 - 20.02.2024 18:00
Період кваліфікації:
20.02.2024 18:00 - 22.02.2024 15:15
Період завантаження договору:
28.02.2024 00:00 - 09.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 Лот 1.