-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Деревина дров’яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2024-02-09-006558-a
Завершена
275 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 375.00 UAH
Номер:
85227257c1bc4cbcb49770bade033be6
Внутрішній номер закупівлі:
20698090
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-09-006558-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40240079
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Товкач +380968791429 zakupivli_vo_tsr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
275 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2024 12:47 - 14.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2024 12:47 - 17.02.2024 17:00
Аукціон:
19.02.2024 12:08 - 19.02.2024 12:43
Період кваліфікації:
19.02.2024 12:43 - 23.02.2024 13:40
Період завантаження договору:
29.02.2024 00:00 - 10.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴275 000.00 Деревина дров’яна непромислового використання