-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Олія
Тендер Prozorro UA-2024-02-09-002344-a
Завершена
287 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 877.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 877.00 UAH
Номер:
497ab14e962d4e979c03f4469a0d0a4b
Внутрішній номер закупівлі:
20693822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-09-002344-a
Замовник:
Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків
×
-
Код ЄДРПОУ:
26267255
-
Адреса:
03164, Україна, Київська область, Київ, Підлісна, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довгань Людмила Анатоліївна 380445876279 dipim@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
287 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2024 10:19 - 14.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2024 10:19 - 17.02.2024 00:00
Аукціон:
19.02.2024 12:10 - 19.02.2024 12:33
Період кваліфікації:
19.02.2024 12:33 - 19.02.2024 13:25
Період завантаження договору:
25.02.2024 00:00 - 06.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴287 700.00 Олія