-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з комплексного прибирання приміщень
Тендер Prozorro UA-2016-09-07-000284-c
Послуги з комплексного прибирання приміщень
Торги відмінено
38 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 192.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 192.00 UAH
Номер:
7abf32e8894e41f29faf4fdf1e3a6847
Внутрішній номер закупівлі:
206868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-09-07-000284-c
Замовник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сімонов Андрій Анатолійович +380442804524 simonov@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
38 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
192.00 UAH
Період уточнення:
07.09.2016 11:02 - 13.09.2016 16:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2016 11:02 - 23.09.2016 16:00
Аукціон:
26.09.2016 12:22 - 26.09.2016 12:50
Період кваліфікації:
з 26.09.2016 12:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з комплексного прибирання приміщень
×
-
ДК 016:2010:
81.21.1 Послуги щодо загального очищування будівель
Кількість
3 місяць
Період постачання
до 31.12.2016
Інформація про скасування
Номер:
60ae1e98301d4ed298fe2759385e513d
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відмінити відкриті торги на закупівлю Послуг з комплексного прибирання приміщень (код згідно ДК 016:2010 – 81.21.1 «Послуги щодо загального очищування будівель» (відповідно до коду 90919200-4 «Послуги з прибирання офісних приміщень» Основного словника Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)) з причини відхилення всіх тендерних пропозицій
Дата опублікування:
29.09.2016 17:10
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФМ СЕРВІС ПРО"
Оскарження: 26.09.2016 12:50 - 10.10.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38746526
-
Контактна особа:
Христина Степанова +380983183578 fmservicepro@gmail.com
-
Адреса:
03110, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА КЛИМЕНКА, будинок 39/8
Оскарження: 26.09.2016 12:50 - 10.10.2016 00:00
Початкова пропозиція
34 981.83 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.09.2016 16:52
Документи
3
Скарги
0
ТОВ "Імпел Гріффін Груп"
Оскарження: 29.09.2016 16:52 - 10.10.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35634872
-
Контактна особа:
Імпел Гріффін Груп Імпел Гріффін Груп Імпел Гріффін Груп +380444593262 e.trushenko@griffin.ua
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Шота Руставелі, 38 б, оф. 12
Оскарження: 29.09.2016 16:52 - 10.10.2016 00:00
Початкова пропозиція
36 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.09.2016 16:58
Документи
6
Скарги
0
"Клінком Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
0036756684
-
Контактна особа:
Сінельник Володимир Миколайович +380672409987 2409987@ukr.net
-
Адреса:
01004, УКРАЇНА, м.Київ, М.КИЇВ, вул. Дарвіна, 6
Початкова пропозиція
37 989.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
6
Скарги
0