-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Процесор
Тендер Prozorro UA-2024-02-07-014593-a
Торги відмінено
84 822.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 848.22 UAH
мін. крок: 1% або 848.22 UAH
Номер:
00de7b32ebf44a6bbf11d8da4a269035
Внутрішній номер закупівлі:
20675649
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-07-014593-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02009896
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, селище міського типу Антонівка, ШОСЕ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА будинок 26Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Кожухарь +380950462957 vk02009896@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
84 822.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.02.2024 19:34 - 16.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2024 19:34 - 19.02.2024 12:00
Аукціон:
20.02.2024 13:50 - 20.02.2024 14:19
Період кваліфікації:
з 20.02.2024 14:19
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
970061ac73ae429c9d1f7f396a3f6fa9
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 п. 50 Особливостей та пункту 2 розділу VІ тендерної документації замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме у зв’язку з технічною помилкою Замовника та зазначенні в оголошенні електронної системи закупівель очікуваної вартості закупівлі «без податку на додану вартість (ПДВ)», що не відповідає вимогам п. 1 Розділу V тендерної документації.
Період оскарження:
29.02.2024 12:49 - 11.03.2024 00:00
Дата опублікування:
29.02.2024 12:49
Дата виконання:
11.03.2024 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴84 822.00 Процесор