-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісні меблі різні
Тендер Prozorro UA-2024-02-07-011216-a
Джерело фінансування закупівлі: кошти Державного бюджету України
Торги відмінено
465 374.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 654.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 654.00 UAH
Номер:
395ef65242d9438f8729cd5452962dc8
Внутрішній номер закупівлі:
20672373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-07-011216-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іщенко Валерій Васильович 380445278931 zacupivli1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
465 374.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2024 15:31 - 16.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2024 15:31 - 19.02.2024 00:00
Аукціон:
19.02.2024 13:19 - 19.02.2024 13:48
Період кваліфікації:
19.02.2024 13:48 - 07.03.2024 13:28
Період завантаження договору:
13.03.2024 00:00 - 23.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
96500db47ad14932a7da4776e77b362c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до пп. 2 п. 50 Постанови
Період оскарження:
29.03.2024 15:31 - 09.04.2024 01:00
Дата опублікування:
29.03.2024 15:31
Дата виконання:
09.04.2024 01:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴465 374.00 Офісні меблі різні