• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)

Завершена

167 251.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 673.00 UAH
Номер: c354eed086bd408099d3ee2f3bff5192
Внутрішній номер закупівлі: 20671913
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-07-010950-a   
Замовник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Контактна особа: Симоненко Олеся Вікторівна +380500100515 olesa_35@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 167 251.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.02.2024 15:21 - 20.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 07.02.2024 15:21 - 23.02.2024 00:00
Період кваліфікації: 23.02.2024 00:02 - 23.02.2024 11:22
Період завантаження договору: 29.02.2024 00:00 - 10.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴167 251.20 код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)