-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Печиво, вафлі, сухарі панірувальні, пряники
Тендер Prozorro UA-2024-02-07-007218-a
Завершена
266 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 332.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 332.00 UAH
Номер:
e58d404d5fce4ee490d8ad1b2c96bc9e
Внутрішній номер закупівлі:
20668290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-07-007218-a
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський фаховий коледж спорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136962
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Люба Володимирівна Івасюта +30322382792 ivasyuta.luba@gmail.com http://www.ufk.lviv.ua/ua-home.html
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
266 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2024 13:16 - 12.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2024 13:16 - 15.02.2024 01:00
Період кваліфікації:
15.02.2024 01:00 - 16.02.2024 16:53
Період завантаження договору:
22.02.2024 00:00 - 03.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴266 400.00 Печиво, вафлі, сухарі панірувальні, пряники